Q-Sense_Dfind-bQCM-D verileri için yeni nesil yazılım

Q-Sense Dfind kütle, kalınlık, viskoelastik özellikler, adsorpsiyon oranları gibi verileri elde etmenizi ve kolaylıkla raporlamanızı sağlar.

Q-Sense Dfind BrochureQ-Sense™ Dfind bir analiz programında ihtiyaç duyulan tüm Tüm veri işleme ve analiz araçları tek bir program altında toplandı. Ham veriye göz atmaktan, modellemeye; verileri işlemeye ve raporlamaya kadar tüm süreçte size eşlik eder. Grafiksel tasarım ve kolay anlaşılır arayüz, baştan sona verilerinizi ölçme, derleme ve kıyaslama aşamalarında size etkili bir şekilde yol gösterir.

Q-Sense™ Dfind, elde ettiğiniz verilerinizde saklı, ilgili tüm bilginin bulunup ortaya çıkarılmasına yardım eder. Kütle ve viskoelastik parametrelerin yazılım-destekli modelleme yapılmasına ek olarak Q-Sense™ Dfind bir dizi nicel ve nitel analiz metodlarını da destekler.

Güçlü analiz motoru donanımına sahip Q-Sense™ Dfind, tek seferde çoklu veri setlerini hızlı ve etkili analizini sağlar. Çoklu data setlerini eş zamanlı olarak inceleyip, modelleyerek ve analiz ederek zamandan tasarruf edebilirsiniz.

www.biolinscientific.com

QCM-D verileri
için yeni nesil yazılım

 

Q-Sens Dfind

Terralab

Terralab
Laboratuvar
Malzemeleri
San.Tic. A.Ş

www.biolinscientific.com

TERRALAB©  . Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. .  Tic.Sicil. 125710 .   info@terralab.com.tr  . T: +90 312 472 73 96  .  F: +90 312 472 73 98  . Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9 A.Öveçler  06460 Ankara

terralab_yirmi