Horizon Technology Inc. firmasının Türkiye tek yetkili temsilcisiyiz.

Horizon Technolgy Inc. geliştirdiği örnek hazırlama üniteleri ile; İlaç , çevresel görüntüleme, gıda, meşrubat, endüstriyel kimya, petrokimya ve birçok sektördeki laboratuvarlara çözüm sunmaktadır.
 

 

 

 

 

 

 

Yarı veya uçucu olmayan organik bileşiklerin analizi için otomatik örnek hazırlama üniteleri (katı faz ekstraksiyon ünitesi, yağ ve gres, evaporator,kurutma ve evaporatör) üretiminde lider konumda olan Horizon Technology Inc. Üürnlerini Türkiye'de firmamız sağlayacaktır.

Horizon Technology Inc. 1992 yılında A.B.D'nde kurulmuştur. Temel amacı; Yarı veya uçucu olmayan organiklerin GC, GCMS ve LCMS sistemlerinde analizleri öncesi; gerekli ekstraksiyon, konsantrasyon (evaporasyon) ve su giderme(kurutma) adımlarını otomatik gerçekleştiren örnek hazırlama ünitelerinin geliştirilmesi (hem disk hem de kartuş kullanan otomatik katı faz ekstraksiyon üniteleri)

EPA, ISO ve SM gibi metotlarla uyumlu ekstraksiyon, su giderme ve evaporasyon adımlarını otomatik yapan yağ ve gres analiz sistemlerinin geliştirilmesi

Birçok farklı uygulamaya yönelik evaporatörlerin geliştirilmesi

Laboratuvarınızda, organik bileşiklerin analizlerini GC, GCMS ve LCMS vb. sistemlerle yapıyorsanız ve analiz öncesi uyguladığınız önişlemi otomatik hale getirmeye ihtiyaç duyuyorsanız, Horizon Technology Inc.'in mutlaka size bir çözüm önerisi vardır.

Terralab, Horizon Technology Inc. firmasının Türkiye tek yetkili temsilcisidir. Terralab, satış, kurulum, operatör eğitimi ve sonrasında uygulama ve teknik destek için, tecrübeli ve üreticiden eğitim almış teknik personeli ile güvenilir bir hizmet sağlayacaktır.

Horizon Technology

 

Otomatik Kurutma ve Konsantre (Evaporasyon) sistemi

Otomatik Katı Faz Ekstraksiyon Ünitesi (Kartuş Temelli)

Yağ ve Gres Otomatik Ekstraksiyon ve Analiz Sistemi

Yağ ve Gres Otomatik Ekstaksiyon ve Analiz Sistemi

Otomatik Katı Faz Ekstraksiyon Ünitesi (Disk Temelli)

Otomatik Solvent Evaporasyon/Konsantrasyon Sistemi (Evaporator)

Otomatik Kurutma ve Konsantre sistemi

Otomatik Katı Faz Ekstraksiyon Ünitesi

Yağ ve Gres Otomatik Ekstraksiyon ve Analiz Sistemi

Otomatik Solvent Evaporasyon/Konsantrasyon Sistemi

sayfa başına git

TERRALAB© Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş  · Tic.Sicil: 125710 · Mernis: 0084000614900014
Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9  A.Öveçler  06460 Çankaya / Ankara / Türkiye    T: +90 312 472 73 96  |  F: +90 312 472 73 98

ANASAYFA ·  HAKKIMIZDA  ·  İLETİŞİM  ·  TEMSİLCİLİKLER  ·   ETKİNLİKLER  ·  info@terralab.com.tr

Terralab Analiz Araştırma 20 Yıl