MBE Analizleri

İnce film oluşturma çalışmalarındaki en etkin sistemlerden biri olan Moleküler Demet Epitaksi (MBE) sistemleri için geliştirilen analiz cihazları, daha homojen ve doğru kaplama yapılabilmesi için kritik öneme sahiptir.

 

Moleküler Demet Epitaksi (MBE) uygulamalarında moleküler demet kaynağının etkin kontrolü, yüksek kalitede ince film oluşturulması için kritik öneme sahiptir.

Hiden'ın bu konuda sunmuş olduğu, her bir vakum haznesi için özel tasarlanabilen deposition takip ürünleri, yüksek kontaminasyon dayanımına sahip olan malzemesi yapısı ve su soğutmalı tasarımı ile ölçüm prob'unu ısı kaynaklarından korur ve ölçümlerde herhangi bir sapmaya neden olmaz.

MBE sistemlerinde kaçak kontrolü ve kontaminasyon analizlerinin yanında SIMS probları ile bolt-on SIMS sistemleri MBE'ye entegre edilebilir özelliktedir.

www.hidenanalytical.com

TERRALAB©  . Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. .  Tic.Sicil. 125710 .  info@terralab.com.tr  . T: +90 312 472 73 96  .  F: +90 312 472 73 98  . Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9 A.Öveçler  06460 Ankara

Terralab
Laboratuvar
Malzemeleri
San.Tic. A.Ş

Terralab - 17.YIL