İnce Film ve Yüzey Uygulamaları

 

Yüzey uygulamaları, analizleri ve geliştirmeleri için Hiden'ın sunmuş olduğu kullanıcı dostu quadrupole kütle spektrometreleri ile yüzey mühendisliği uygulamalarına çözümler sunmaktadır.

 

İnce film çalışmaları mikroelektronik, nanoteknoloji, güneş panelleri, mekanik parçalar, optikler, fotonikler, tekstil, kaplama sistemleri, kimya, biyoloji ve ilaç gibi birçok alanda araştırmaları yapılan çalışmalardır. Hiden sunmuş olduğu sistemler ile bu çalışmaların uygulandığı alanlarda etkin analizler gerçekleştirebilmektedir.

Bu alanda kullanılan analiz sistemlerine entegre edilebilen modelleri ile Hiden, kullanıcıya ek farklı cihaz sunmadan hali hazırda kullanılan sistemlerle bütünleşen modelleri mevcuttur. Kullanıcının Magnetron Sputtering, Atomic Layer Deposition (ALD), Chemical Vapour Deposition (CVD), Metal Organic Chemical Vapor Deposition (MOCVD), Plasma Enhanced Chemical Vapor Deposition (PECVD), Molecular Beam Epitaxial Growth (MBE), Plasma Reactive Ion Etch (RIE) sistemlerine kolaylıkla entegre olup, yüzey analizlerini en ince ayrıntısına kadar yapabilmektedir.

www.hidenanalytical.com

TERRALAB©  . Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. .  Tic.Sicil. 125710 .  info@terralab.com.tr  . T: +90 312 472 73 96  .  F: +90 312 472 73 98  . Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9 A.Öveçler  06460 Ankara

Terralab
Laboratuvar
Malzemeleri
San.Tic. A.Ş

Terralab - 17.YIL