Artık Gaz Analizi

 

Vakum prosesleri, yüksek verimde ve kalitede ürün
geliştirmesi için çok ciddi kontroller gerektiren sistemlerdir.

Artık Gaz Analiz (RGA) sistemleri, vakum proseslerinde, prosesin izlenmesi, kontaminasyon belirlenmesi ve kaçak kontrolün hakkında önemli bilgiler  verebilmektedir. Analizler su buharı, hidrokarbonlar, uçucu organik karbonlar, hava kaçakları gibi vakum kalıntılarının belirlenmesi için kritik öneme sahiptir.

Hiden'ın RGA sistemlerine verdiği 3 yıllık garanti, bu sektörde ürünlerine ne kadar güvendiğini göstermekte ve uygulamaya özgü tasarımları ile müşteri ihtiyacını tam anlamıyla karşılayabilmektedir. Kullanıcıların Magnetron Sputtering, Atomic Layer Deposition (ALD), Chemical Vapour Deposition (CVD), Metal Organic Chemical Vapor Deposition (MOCVD), Plasma Enhanced Chemical Vapor Deposition (PECVD), Molecular Beam Epitaxial Growth (MBE), Plasma Reactive Ion Etch (RIE) sistemlerine kolaylıkla entegre olup RGA analizlerini yapabilmektedir. Bu sistemlere ek flanşı olan herhangi bir vakum sistemine kolaylıkla eklenebilmektedir.

 

www.hidenanalytical.com

TERRALAB©  . Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş. .  Tic.Sicil. 125710 .  info@terralab.com.tr  . T: +90 312 472 73 96  .  F: +90 312 472 73 98  . Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9 A.Öveçler  06460 Ankara

Terralab
Laboratuvar
Malzemeleri
San.Tic. A.Ş

Terralab - 17.YIL