Hava Kkirliligi Sempozyumu

19. Ulusal Biyoteknoloji Kongresi
1-3 Aralık 2017 Eskişehir

13. Nanobilim ve Nanoteknoloji Konferansı -Antalya

Akdeniz Üniversitesi Çevre Mühendisliği tarafından düzenlenen 7. Ulusal Hava Kirliliği  ve Kontrolü Sempozyumu'na Türkiye Tek Yetkili temsilcisi olduğumuz SKC  firmasının Hava kirliliği izleme ve örnekleme cihazları ile katıldık.

22-25 Ekim Tarihlerinde Antalya'da yapılan Ulusal ve Uluslararası katılımla Bilkent Üniversitesi tarafından organize edilen 13. Nanobilim ve Nanoteknoloji Konferansı'na Türkiye  temsilcisi olduğumuz Nanosurf ve Attension cihazlarımızla katıldık. Nanoteknoloji çözümlerimizi katılımcılarla paylaştık. 

Moleküler Biyoloji Kongresi

5-7 Ekim tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi ev sahipliğinde Çukurova Üniversitesi, Mithat Özsan Amfisi'nde düzenlenen 6. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi'ne, moleküler biyoloji ve biyoteknoloji alanında sağladığımız çözümlerimizle katıldık.

12.si düzenlenen Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi'nde temsilciliğini yaptığımız analitik çözümlerin yanısıra ARGE bünyemizde geliştirdiğimiz özel tasarım biyoreaktör sistemleri, gaz analiz sistemleri ve toplam organik karbon/toplam azot analiz cihazlarını tanıtma fırsatımız oldu.

Cevre Mühendisliği Kongresi
PPM 2017

PPM 2017 Uluslararası Gözenekli ve Toz Malzemeler Sempozyumu ve Sergisi'ne, Türkiye tek yetkili temsilcisi olduğumuz Biolin Scientific firmasının Attension ThetaLite model temas açısı ölçüm cihazı ve gözenekli ve toz malzemeler için sunmakta olduğumuz çözümlerimizle katıldık.

Toprak ve Su Kaynakları Kongresi

Atatürk Toprak Su ve Tarımsal Meteoroloji Araştırma Enstitüsü Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen, V. Uluslararası Katılımlı Toprak ve Su Kaynakları Kongresi'nde, TRL Instruments marka TRL-TOC model toplam organik Karbon analiz cihazımız ile standımızda yer aldık.

Kataliz Okulu

11-14 Eylül tarihleri arasında Kataliz Derneği ev sahipliğinde Angora Beach Resort Otel'de düzenlenen 4. Anadolu Kataliz Yazokulu'nun, kataliz ve reaksiyon mühendisliği için sunmakta olduğumuz çözümlerimizle katıldık ve bir tebliğ verdik.

Ulusal Kimya Kongresi

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kültür Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen, 29. Ulusal Kimya Kongresi'nde, Türkiye tek yetkili temsilcisi olduğumuz Nanosurf marka FlexAFM model AFM sistemi ve Biolin Scientific Attension marka ThetaLite model optik temas açısı ölçüm cihazımız ile yerimizi aldık.

Fiziksel Kimya Kongresi

6. Fiziksel Kimya Kongresi'ne, Türkiye tek yetkili temsilcisi olduğumuz Biolin Scientific firmasının Attension ThetaLite model temas açısı ölçüm cihazı, Nanosurf marka Flex-Axiom model Atomik Kuvvet Mikroskobu (AFM) ile katıldık.

Biyoteknoloji Derneği tarafından gerçekleştirilen, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin ev sahipliğini yaptığı, 19. Ulusal Biyoteknoloji Kongresi'ne katıldık. Biyoteknolojik çalışmalarda sunduğumuz çözümleri katılımcılarla paylaştık. Biyoreaktörler, yüzey alanı ölçüm sistemleri, yoğunluk ölçüm sistemleri, atomik kuvvet mikroskobu, elemental analiz sistemleri, optik temas açısı ve yüzey plazmon rezonans sistemlerimiz hakkında bilgilendirdik.

20171205_biyoteknoloji_eskisehir-ii

7. Ulusal Hava Kirliliği  ve
Kontrolü Sempozyumu
1-3 Kasım 2017 Antalya

13. Nanobilim ve
Nanoteknoloji Konferansı
22-25 Ekim 2017 Antalya

6. Ulusal Moleküler Biyoloji ve Biyoteknoloji Kongresi
5-7 Ekim 2017 Adana

Ulusal Çevre Mühendisliği Kongresi
5-7 Ekim 2017 Ankara

PPM 2017 Uluslararası Gözenekli ve Toz Malzemeler Sempozyumu ve Sergisi
13-15 Eylül 2017, Kuşadası, Aydın

V. Uluslararası Katılımlı
Toprak ve Su Kaynakları
Kongresi

12 - 15 Eylül 2017 Kırklareli

4. Anadolu Kataliz Yazokulu
11-14 Eylül 2017, Gümüldür, İZMİR

29. Ulusal Kimya Kongresi
10 - 14 Eylül 2017 Ankara

6. Fiziksel Kimya Kongresi
15-18 Mayıs 2017  Zonguldak

VII. Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresi
09-12 Eylül 2018 Eskişehir

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen  VII. Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresine Katıldık. Kongreye Türkiye tek yetkili temsilcisi olduğumuz Biolin Scientific firmasının Attension ThetaLite model temas açısı ölçüm cihazı ile katıldık. Polimer çalışmaları için sunduğumuz çözümleri katılımcılarla paylaştık. Biyoreaktörler, yüzey alanı ölçüm sistemleri, yoğunluk ölçüm sistemleri, atomik kuvvet mikroskobu, elemental analiz sistemleri, optik temas açısı ve yüzey plazmon rezonans sistemlerimiz hakkında bilgilendirmelerde bulunduk.

VII. Polimer Bilim ve Teknoloji Kongresi

14. Nanobilim ve Nanoteknoloji Konferansı
22-25 Eylül 2018, Çeşme / İzmir

14. NanoTR Nano Bilim ve Teknoloji Konferansı

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ev sahipliğinde gerçekleştirilen NANOTR 14 KONGRESİ'ndeydik. Kongreye Türkiye tek yetkili temsilcisi olduğumuz Biolin Scientific firmasının Attension ThetaLite model temas açısı ölçüm cihazı ile katıldık. Nanoteknoloji ve nanobilim alanında sunduğumuz çözümleri katılımcılarla paylaştık. Atomik kuvvet mikroskobu (AFM), partikül boyutu ve zeta potansiyel ölçüm sistemleri, reaktörler, yüzey alanı ölçüm sistemleri, yoğunluk ölçüm sistemleri, elemental analiz sistemleri, optik temas açısı ölçüm sistemleri ve QCM-D sistemlerimiz hakkında bilgilendirmelerde bulunduk.

Su ve Saglık Kongresi

2. Uluslarası Su ve Sağlık Kongresi'ne Su analizlerine yönelik, Seal Analytical otoanalizörler, Teledyne Tekmar  TOC/TN analiz cihazları ve Purge and Trap Üniteleri ile katıldık. Horizon Technology yag-gres analiz sistemleri ve organik bileşiklerin (pestisit, PAH vb.) analiz öncesi önişlemlerine yönelik otomatik katı faz ekstraksiyon ünitelerinin tanıtımlarını gerçekleştirdik. 

2. Uluslarası Su ve
Sağlık Kongresi

13-17 Şubat 2017 Antalya

Van Yüzün Yıl Üniversitesi tarafından 13. gerçekleştirilen, Ulusal Kimya Mühendisliği Kongresi'nde, Türkiye tek yetkili temsilcisi olduğumuz Biolin Scientific Attension firmasının ThetaLite model temas açısı ölçüm cihazı ile yer aldık. Yeni temsilciliğini üstlendiğimiz Parr reaktör/reaksiyon sistemleri ile ilgili müşterilerimiz ile fikir paylaşımında bulunduk. Parr sistemlerinin yanı sıra, yüzey alanı ölçüm sistemleri, katalizör test sistemleri, yoğunluk ölçüm sistemleri, atomik kuvvet mikroskobu, elemental analiz sistemleri hakkında bilgi paylaşımında bulunduk. Standımızı ziyaret eden tüm katılımcılara teşekkür ederiz

13. Ulusal Kimya Mühendisleri Kongresi
IV. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi (SERES'18)

10-12 Ekim 2018 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen IV. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi (SERES'18) kongresine katıldık. Seramik alanında sunduğumuz partikül boyutu öçlüm sistemleri, yüzey alanı ve gözeneklilik tayin sistemleri, yüksek basınç ve yüksek sıcaklık reaktörleri gibi çözümlerimizle ilgili görüşmek üzere kongre katılımcılarını bilgilendirdik

IV. Uluslararası Seramik, Cam, Emaye, Sır ve Boya Kongresi (SERES'18)
sayfa başına git
Terralab. Analiz Araştırma. 21 yıl.

TERRALAB© Terralab Laboratuvar Malzemeleri San. ve Tic. A.Ş  · Tic.Sicil: 125710 · Mernis: 0084000614900014
Çetin Emeç Bulvarı 1328. Sokak 14/9  A.Öveçler  06460 Çankaya / Ankara / Türkiye    T: +90 312 472 73 96  |  F: +90 312 472 73 98

ANASAYFA ·  HAKKIMIZDA  ·  İLETİŞİM  ·  TEMSİLCİLİKLER  ·   ETKİNLİKLER  ·  info@terralab.com.tr